Përfito zbritje të madhe dhe bëhu pjesë e aktiviteteve tona promocionale!

Në program e lojalitetit "kartela buzëqeshjes" përfshihen Al Trade Center, Al Trade Market, Ip Linda

Plotesoni Formularin

Pajisu me kartelë

Furnizohu

Shpërblehu

TË REJAT E FUNDIT

Konkurs për 40 vende të lira pune

1 – Arkatar/e (tetë vende të lira pune)
2 – Shitës/e në sektor ( njëzetë vende të reja pune);
3 – Pranues/e malli (dy vende të reja pune);
4 – Depoist ( dy vende të reja pune)
5 – Kamerier/e ( dy vende të reja pune);
6 - Shankist/e ( dy vende të reja pune);
7 - Pastrues/e - Mirëmbajtës/e ( dy vende të reja pune);
8 – Monitorim Sigurie (dy vende të reja pune)
Previous
Next

Fletushka e Fundit

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.